top of page

Netflix, Derya Deniz!

Güncelleme tarihi: 8 Mar 2021

Pandemi sürecinde evlerimizde kapalı kaldığımız bu günlerde yapacak daha önemli bir işiniz yoksa en iyi vakit geçirme yöntemlerinden biri şüphesiz ki Netflix. Öyle ki, Netflix gerçek bir derya deniz. Dizi, film, belgesel, reality programları vb. ne ararsanız var ve bir kategoriden herhangi bir başlık seçip izlemeye başladığınızda inanın ki sonu gelmiyor.


Ben de bu süreçte tam bir netflix bağımlısı oldu diyebilirim. ilgimi çeken kategori gerçek suç temalı belgesel dizileri. Oldum olası gerilim filmleri izlemeyi seven birisi olarak, izlediğiniz hikayenin gerçek oduğunu bilmek, dizinin sonuna geldiğinizde size tam anlamıyla "vay be bu gerçekten olmuş" dedirtiyor ve yeni bir seriye geçene kadar etkisinden kurtulamıyorsunuz.

Beni gerçekten etkileyen öykülerle dolu serilerden bazılarını sizin için paylaşmak isterim. Eğer siz de "tam benim tarzım" diyorsanız, aşağıdaki listeden serilere ve linklerine ulaşabilirsiniz. İyi seyirler :)


Okuyucuya Not: Siz de benim gibi izlediğiniz bir öyküden etkilenip google üzerinde kısa bir araştırma yaptıktan sonra kendi cümlelerinizi benimle paylaşmak isterseniz, lütfen yorum olarak yazmaktan çekinmeyin ;)

Bu arada beni en çok etkileyen öykü, Shannon Wats'ın (American Murder The Family Next Door ) hikayesi olmuştu.


Unsolved Mysteries


I Am a Killer


19 görüntüleme0 yorum

Comentarios


bottom of page